NOBO Isıtma Sistemleri / Cam Isıtıcılar

Isınma Rahatlığının Zarif Tasarımla Buluştuğu Nokta

NOBO Isıtma Sistemleri, ilk cam panellerini 1997 tanıtmış ve tüm mimarların, tasarımcıların, projelerinde farklılık yaratmak isteyen tüm profesyonellerin akıllarını çelmiş, kalplerini fethetmiştir. Safir Cam ısıtıcılar ile Nobo; yıllardır uzman olduğu elektrikli ısıtıcı alanında, enerji tasarrufunu ve kullanım kolaylığını bu muhteşem şık ürünüyle birleştirdi.

ŞEFFAF BİR SIR

Isıtıcı 4 mm kalınlığında iki cam plakanın birleştirilmesi ile şekillenir. Arkadaki cam panelin içi şeffaf iletken bir tabakayla ısıtılır ve sıcaklık tüm cam yüzeyden dışarıya verilir. Ön yüzeydeki cam panel ise elektriksel ve mekanik koruma sağlar. Standart olarak, yüksek parlaklıkta şeffaf cam ve ayna modelleri mevcuttur.

İÇ MİMARLARIN ÖNCELİKLİ TERCİHİ

NOBO, ısıtma teknolojileri ve tasarım konusunda yeni fikirler üretirken, İngiltere’de Pilkington Ltd. tarafından üretilen iletken cam; tasarım yalınlığı ile insanı hayretler içerisinde bırakmaya yetiyor. Cam bir panel güç kaynağına bağlanmasıyla elektrikli bir ısıtıcıya dönüşüyor.

İkinci jenerasyon cam ısıtıcılarımız, yeni kontrol sistemi, bakış açısı, dizayn ve verimliliği ile gelişmiş zevklere hitap etmekte ve entelektüellikte bir adım daha öne çıkmaktadır. Yeni versiyon cam panellerimiz incelendiğinde, tasarım ekibimizin üründe önemli gelişmeler kaydettiği görülmektedir; köşeler yuvarlatılmış, montaj ve bağlantı aparatlarında ince, sofistike çizgiler sağlanmıştır.

NOBO, CAM ISITICINIZA HAYALİNİZDEKİ GÖRSELİ UYGULUYOR

Dünyada ilk kez elektrikli cam ısıtıcı üreten NOBO, size bu platformda istediğiniz görseli kullanabilme imkanını sunuyor. NOBO cam ısıtıcılara uygulanacak görseli seçerken karşınıza çıkan tek engel hayalleriniz. Yeni tasarım cam panellerimiz LED görüntünün ihtiyaç duyulduğu, seçkin zevklere hitap eden, tüm apartman, daire, villaların yanı sıra, ofis ve ticari uygulamalarda da kullanılmaktadır. Standart üretim dışında cam panellerimizin üzerine istenilen logo, resim, fotoğraf uygulanabilmektedir. Bu özelliğimiz, tasarım sınırlarını zorlayan iç mimarlarımıza imkansızı sağlayarak, yeni bir çığır açmıştır.