NOBO Isıtma Sistemleri / ECO Isıtıcılar

SERİ 8 ISITMA PANELLERİ

Elektrikli ısıtma panelleri teknolojisi ve tasarımında son noktayı yansıtan Seri 8 bir klasik haline gelmiştir. Seçkin ve modern görüntüsüyle Seri 8 paneller ev, otel ve işyerleri için mükemmel bir çözümdür.

Zarif Tasarım, Yumuşak Köşeler

ECO ısıtıcının göze hitap eden yumuşak kıvrımları her yaştan insanlar için yaşam alanlarını daha çekici hale getiriyor. Diğer ısıtıcılara göre ECO ısıtıcılar daha küçük ve daha zariftir.

Seri 8 ısıtma panellerinin hızlı ısı ayarlama özelliği ile istediğiniz sıcaklığı hemen hissedeceksiniz. ECO ısıtıcılar hızlı ısınıp hızlı soğuduğundan, su bazlı ve yağ ile çalışan ısıtıcılar gibi ısıtması için uzun zaman beklemenize gerek kalmaz.

Tüm Uygulamalar için Klasik Panel Isıtıcı

NOBO Seri 8 Isıtma panelleri tüm uygulamalar için; işyerleri, oteller, okullar, veya evler, ideal çözümdür. Seri 8 konvektör ısıtıcılarını ister banyo, ister oturma odası isterse yatak odasında kullanın, farklı modelleri ve 500W -2000W’a uzanan güç seçenekleriyle her türlü ihtiyacınıza uygundur.

ECO ısıtıcılar; havadaki tozları yakmadan yaşam alanlarınızı ısıtan bir ısıtıcıdır. Tozları yakmaması daha sağlıklı ve temiz bir hava solumanızı sağlar. Isıyı tüm odaya yayarak huzurlu ve konforlu olmanıza yardımcı olur.

Çocuklar için Güvenli Isıtıcılar

ECO ısıtıcıların yuvarlak hatlı tasarımı çocuklar için de kullanım kolaylığı sağlar. Verimli ve etkili sıcaklık yaymasına rağmen yüzeyindeki ısı güvenli seviyelerde kalır. ECO ısıtıcıların yüzeyi aşırı ısıtmadan odaya sıcaklık yayar, eğer yanlışlıkla ısıtıcının üstü örtülürse ısı tetiği ısıtıcı gücünü keser. Örtü tekrar kaldırıldığında ısıtıcı çalışmasına devam eder. ECO ısıtıcılar gençler ve çocuklar için evinizi daha güvenli hale getirir.

Minimum Enerji, Maximum Isınma

Termostatlar sayesinde gereksiz enerji kullanımını önleyen NOBO ısıtıcılar, ISO 9001 Kalite ve ISO 14001 Çevresel Duyarlılık Belgelerini almaya hak kazanmıştır. NOBO‘nun tüm ürünleri Nemko onaylıdır ve NOBO yıllardır enerji kontrollü ısıtma sistemlerinde uluslararası bir liderdir.